Розклад уроків 9 – А класу

Тиждень «А» Тиждень «Б»
Понеділок
1. Алгебра 1. Алгебра
2. Алгебра 2. Алгебра
3. Українська мова 3. Українська мова
4. Українська мова 4. Українська мова
5. Історія 5. Історія
6. Історія 6. Історія
7. Година спілкування 7. Англійська мова
Вівторок
1. Зарубіжна література 1. Зарубіжна література
2. Зарубіжна література 2. Зарубіжна література
3. Географія 3. Географія
4. Географія 4. Географія
5. Англійська мова 5. Економіка
6. Геометрія 6. Геометрія
7. Фізична культура 7. Фізична культура
Середа
1. Біологія 1. Біологія
2. Біологія 2. Біологія
3. Хімія 3. Хімія
4. Економіка 4. Хімія
5. Геометрія 5. Фізика
6. Фізика 6. Фізика
7. Хімія 7. Художня культура
8. Курс з російської мови
Четвер
1. Українська мова 1. Українська література
2. Українська література 2. Українська література
3. Українська література 3. Українська мова
4. Англійська мова 4. Геометрія
5. Художня культура 5. Історія
6. Англійська мова 6. Історія
7. Інформатика 7. Інформатика
8. Фізична культура 8. Фізична культура
П’ятниця
1. Історія 1. Історія
2. Історія 2. Історія
3. Біологія 3. Англійська мова
4. Правознавство 4. Англійська мова
5. Фізика 5. Біологія
6. Основи здоров’я 6. Основи здоров’я
7. Економіка

Розклад уроків 9 – Б класу

Тиждень «А» Тиждень «Б»
Понеділок
1. Художня культура 1. Українська мова
2. Художня культура 2. Українська мова
3. Фізика 3. Фізика
4. Українська мова 4. Фізика
5. Українська мова 5. Біологія
6. Українська література 6. Біологія
7. Фізика 7. Історія
Вівторок
1. Алгебра 1. Алгебра
2. Алгебра 2. Алгебра
3. Зарубіжна література 3. Зарубіжна література
4. Зарубіжна література 4. Зарубіжна література
5. Геометрія 5. Геометрія
6. Фізична культура 6. Фізична культура
7. Географія 7. Українська література
8. Година спілкування 8. Курс з російської мови
Середа
1. Хімія 1. Хімія
2. Хімія 2. Хімія
3. Геометрія 3. Геометрія
4. Українська література 4. Геометрія
5. Біологія 5. Українська література
6. Геометрія 6. Історія
7. Біологія 7. Історія
8. Історія
Четвер
1. Правознавство 1. Правознавство
2. Німецька мова 2. Німецька мова
3. Німецька мова 3. Німецька мова
4. Українська мова 4. Українська мова
5. Українська мова 5. Українська мова
6. Інформатика 6. Інформатика
7. Фізична культура 7. Фізична культура
П’ятниця
1. Біологія 1. Географія
2. Географія 2. Географія
3. Історія 3. Історія
4. Історія 4. Історія
5. Англійська мова 5. Англійська мова
6. Англійська мова 6. Англійська мова
7. Основи здоров’я 7. Основи здоров’я

Розклад уроків 10 – А класу

Тиждень «А» Тиждень «Б»
Понеділок
1. Алгебра 1. Біологія
2. Алгебра 2. Біологія
3. Геометрія 3. Алгебра
4. Фізика 4. Алгебра
5. Фізика 5. Геометрія
6. Основи мед знань 6. Українська література
7. Українська література 7. Година спілкування
Вівторок
1. Історія 1. Економіка
2. Історія 2. Економіка
3. Алгебра 3. Алгебра
4. Алгебра 4. Алгебра
5. Англійська мова 5. Англійська мова
6. Українська мова 6. Українська мова
7. Українська мова 7. Художня культура
8. Фізична культура 8. Фізична культура
Середа
1. Алгебра 1. Алгебра
2. Геометрія 2. Геометрія
3. Економіка 3. Географія
4. Алгебра 4. Географія
5. Геометрія 5.Алгебра
6. Англійська мова 6. Геометрія
7. Географія 7. Інформаційні технології
8. Фізика
Четвер
1. Історія 1. Англійська мова
2. Історія 2. Фізика
3. Історія 3. Історія
4. Українська мова 4. Правознавство
5. Інформаційні технології 5. Інформатика
6. Фізична культура 6. Фізична культура
7. Економіка 7. Історія
8. Інформатика 8. Історія
П’ятниця
1. Зарубіжна література 1. Зарубіжна література
2. Англійська мова 2. Англійська мова
3. Правознавство 3. Захист Вітчизни
4. Захист Вітчизни 4. Фізична культура
5. Українська мова 5. Українська мова
6. Економіка 6. Хімія
7. Хімія 7. Українська література
8. Година спілкування

Розклад уроків 10 – Б класу

Тиждень «А» Тиждень «Б»
Понеділок
1. Біологія 1. Географія
2. Біологія 2. Географія
3. Інформатика 3. Інформатика
4. Українська література 4. Українська мова
5. Українська мова 5. Математика
6. Українська література 6. Українська література
7. Година спілкування 7. Година спілкування
Вівторок
1. Математика 1. Українська мова
2. Математика 2. Математика
3. Англійська мова 3. Українська мова
4. Англійська мова 4. Українська література
5. Зарубіжна література 5. Зарубіжна література
6. Художня культура 6. Біологія
7. Правознавство 7. Англійська мова
Середа
1. Українська мова 1. Українська література
2. Історія 2. Математика
3. Історія 3. Фізика
4. Технології 4. Художня культура
5. Історія 5. Історія
6. Географія 6. Хімія
7. Фізична культура 7. Фізична культура
Четвер
1. Зарубіжна література 1. Англійська мова
2. Зарубіжна література 2. Курс з історії
3. Математика 3. Математика
4. Англійська мова 4. Українська література
5. Українська мова 5.Зарубіжна література
6. Українська мова 6. Зарубіжна література
7. Українська література 7. Англійська мова
П’ятниця
1. Фізика 1. Історія
2. Фізика 2. Історія
3. Хімія 3. Біологія
4. Біологія 4. Біологія
5. Курс з української мови 5. Фізика
6. Курс з української мови 6. Правознавство
7. Українська література 7. Українська література
8. Фізична культура 8. Фізична культура

Розклад уроків 11 – А класу

Тиждень «А» Тиждень «Б»
Понеділок
1. Історія 1. Інформатика
2. Українська мова 2. Інформаційні технології
3. Біологія 3. Біологія
4. Алгебра 4. Геометрія
5. Алгебра 5. Алгебра
6. Геометрія 6. Астрономія
7. Історія 7. Курс з історії
Вівторок
1. Алгебра 1. Геометрія
2. Алгебра 2. Геометрія
3. Англійська мова 3. Англійська мова
4. Історія 4. Історія
5. Художня культура 5. Художня культура
6. Біологія 6. Економіка
7. Інформаційні технології 7. Економіка
8. Українська література
Середа
1. Українська мова 1. Українська мова
2. Геометрія 2. Алгебра
3. Геометрія 3. Алгебра
4. Алгебра 4. Геометрія
5. Хімія 5. Хімія
6. Інформаційні технології 6. Біологія
7. Українська література 7. Українська література
8. Фізична культура 8. Фізична культура
Четвер
1. Англійська мова 1. Англійська мова
2. Англійська мова 2. Англійська мова
3. Географія 3. Фізика
4. Геометрія 4. Курс
5. Екологія 5. Алгебра
6. Українська мова 6. Українська мова
7. Українська література 7. Українська література
8. Фізична культура 8. Фізична культура
П’ятниця
1. Економіка 1. Економіка
2. Зарубіжна література 2. Зарубіжна література
3. Фізика 3. Історія
4. Фізика 4. Правознавство
5. Захист Вітчизни 5. Історія
6. Історія 6. Захист Вітчизни
7. Історія 7. Фізика
8. Історія 8. Курс з історії

Виконавець: заступник директора з НМР Брит О. І.

Кiлькiсть переглядiв: 60